Uwolnij swój potencjał z najlepszymi korepetytorami językowymi.

Jesteśmy wiodącym na świecie dostawcą certyfikatów języka angielskiego bez testów

Ponad 25 000 organizacji w 130 krajach na całym świecie polega na naszych bezpiecznych certyfikatach jako dowodzie znajomości języka angielskiego.

Lista oferowanych przez nas certyfikatów

TOEFL

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) to standaryzowany test oceniający znajomość języka angielskiego kandydatów na studia, którzy posługują się głównie innymi językami. Jedynym celem testu TOEFL jest ocena znajomości języka angielskiego u osób, których język ojczysty nie jest tym samym językiem.

IELTS

International English Language Testing System to międzynarodowy standaryzowany test znajomości języka angielskiego dla osób niebędących rodzimymi użytkownikami języka angielskiego. Jest on zarządzany wspólnie przez British Council, IDP: IELTS Australia i Cambridge Assessment English, i został ustanowiony w 1989 roku

CAE

Egzamin C1 Advanced (CAE) to kwalifikacja na wysokim poziomie, która pokazuje, że posiadasz umiejętności językowe, których oczekują pracodawcy i uniwersytety.

CPE

C2 Proficiency (CPE) to nasza najwyższa kwalifikacja językowa – dowód na to, że potrafisz mówić po angielsku jak native.

TOEIC

Program TOEIC jest globalnym standardem oceny umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim potrzebnych w miejscu pracy i życiu codziennym.

OPI

ACTFL Oral Proficiency Interview (OPI) to 15-30-minutowa rozmowa telefoniczna na żywo sprawdzająca umiejętności językowe.

OPIC

Instrukcje te mogą być dostarczone w języku ojczystym uczestnika testu (angielskim, francuskim, niemieckim, koreańskim, japońskim, chińsko-mandaryńskim i hiszpańskim).

Cambridge Exam

Cambridge English Qualifications to szczegółowe egzaminy, które sprawiają, że nauka języka angielskiego jest przyjemna, skuteczna i satysfakcjonująca

pet

Egzamin B1 Preliminary (PET) jest przeznaczony dla osób uczących się na poziomie B1 i pokazuje, że opanowałeś codzienne umiejętności językowe.

FCE

B2 First, wcześniej znany jako Cambridge English: First (FCE), jest jednym z naszych egzaminów Cambridge English Qualifications. Jest to nasz najpopularniejszy egzamin, akceptowany przez tysiące osób.

KET

Cambridge English A2 Key (KET) to egzamin z języka angielskiego na poziomie początkującym, który pokazuje, że potrafisz używać języka angielskiego do komunikowania się w prostych sytuacjach.

APTIS

Opracowany przez ekspertów British Council w dziedzinie testów językowych, Aptis opiera się na najnowszych badaniach w zakresie oceny.

BEC

Nasze egzaminy opierają się na autentycznych sytuacjach, dając ci umiejętności komunikowania się w rzeczywistych scenariuszach biznesowych.

ise

Trinity’s Integrated Skills in English (ISE) to współczesna kwalifikacja czterech umiejętności (czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie) uznawana przez rządy.

iTEP

iTEP International jest liderem w dziedzinie oceny i testowania języka angielskiego, obecnym w ponad 60 krajach i setkach korporacji na całym świecie

CELPIP

Test CELPIP – General ocenia umiejętności słuchania, czytania, pisania i mówienia w języku angielskim.

CAEL

Test Canadian Academic English Language (CAEL) mierzy poziom znajomości języka angielskiego studentów planujących studia w Kanadzie.

OET

Test języka angielskiego dla pracowników służby zdrowia, zatwierdzony przez rządy, organy regulacyjne i edukatorów w zakresie wiz, rejestracji, studiów i pracy.

Co wyróżnia certyfikaty IELTS?

Od ponad 20 lat IELTS wyznacza standardy testowania języka angielskiego. Cieszymy się zaufaniem rządów, pracodawców i instytucji edukacyjnych – pomogliśmy milionom ludzi osiągnąć ich cele.